Esimene koolipäev

 

Esimene koolipäev

 

Esimene september tuli sel aastal kuidagi teistmoodi, vaikselt hiilides ja tasa. Meie jaoks aga hästi, sest "saime pildile". Nimelt olid koolis külas Virumaa Teataja ajakirjanikud, kes jälgisid esimesse klassi astuva poisi Jürgeni esimest koolipäeva. Pikem artikkel : http://www.virumaateataja.ee/3313391/tulevane-traktorist-alustas-kooliteed

Lisaks on veel pilte esimese päeva aktusest:

http://www.virumaateataja.ee/galerii/60315/galerii-1-september-laane-virumaa-koolides/4443243

Hea meel oli, et suurte gümnaasiumite kõrval leiti, et pildistamist väärt on ka väike maakool ja just meie kool, nii uhke tunne on.

Esimeses klassis hakkavad õppima: Anette Valter, Liisa Bauvald, Jürgen Rebane, Egert Härm ja Tairo Tamme. Egertile oli esimene koolipäev veel tähtis, sest tal oli sünnipäev. Kõigile septembrikuu sünnipäevalastele laulsime sünnipäevalaulu ja kingituseks pulgakomm. Egert sai helistada ka esimest koolikella, mis kutsus esimesse tundi, milleks oli puu istutamine kooli ette. Teiseks tunniks oli kogu kooliperele ühine tordisöömine, mis on meie koolis traditsiooniks.

Rõõmusõnum tuli ka vallavanemalt, kes rääkis, et septembris-oktoobris tehakse koolile uus küttesüsteem ja novembriks saame sooja maja, mida me nii kaua oodanud oleme, sest olemasolev elektriküte ei küta maja ära ja nii nagu ise naljatame on soojal raha hais küljes.

Rahulikku ja sõbralikku kooliaastat!


Vinni vald, Põlula, 46711
Registrikood 75020397
Telefon 329 3287
Mobiil 53407176
E-post polulakool@hot.ee
© 2018 Põlula kool