Tegime liiklusväljakut.

Juba ammu plaanisime kooli juurde teha liiklusväljakut, et parendada jalgrattaõpetuse ja liiklusõpetuse mitmekesisust, aga enda varadest jäi väheks. Septembris saime meeldiva üllatusena ühelt endiselt kooli õpilaselt kingituseks  freesasfaldi koormad väljaku katteks. Väljaku piirded pakkus endine kooli vilistlane, praegune lapsevanem ja tehnika ning muu materjaliga aitasid ka kooli vilistlased, kes muidugi ikka ka lapsevanemad. Kohe olid platsis ka teised koostöövalmid lapsevanemad, kes abi pakkusid. Kolmapäeva, 23. septembri õhtupoolikul kogunes suur hulk lapsevanemaid, õpetajaid, ka õpilasi ja nende väiksemaid õdesid- vendi kooli juurde, et unistus täide viia. Töö läks käima täie hooga. Traktor tegi need tööd, mis inimkätele liiga rasked olid, aga labidad ja rehad välkusid suurte ja väikeste töötegijate käes, kuni pimedus kätte jõudis. Kooli kokatädi oli valmistanud imemaitsvad kiluleivad, mis kadusid kiiresti töötegijate kõhtudesse juba laternavalgel. Suur töö sai tehtud ja lõppkokkuvõttes ei suutnud keegi meenutada nii toredat ühistegemist Põlula Koolis ja mis kõige olulisem, selle ettevõtmise peale ei kulunud mitte ühtegi eurot. Töö sai tehtud vabatahtlikult ja materjalid saadud sponsorluse korras. Koolipere tänab kõiki abistajaid ja kevadel, kui väljak päris valmis st et ka jalgrattarada peale joonistatud, on kõik tegijad-abistajad oodatud avamispeole.