Fotojaht

Ilusad ilmad lausa meelitasid õue. Päev enne sügise algust puhastasime kividest ja prahist koolitagust platsi, et sinna muru külvata. Ilm oli soe ja ilus, aga õhtupoole juba läks vihmale ja järgmisel päeval, kui algas sügis oli juba ka tõeline sügisilm, sadas vihma ja puhus külm põhjatuul. Õues plaanitud fotojaht tuli koolimajja sisse tuua. Aga sellest ei olnud midagi ja jaht läks käima uskumatu entusiasmiga. Nimelt tuli väikeste fotode järgi võistkondadel leida koolimajas üles pildistatud koht ja teha seal kogu võistkonnast pilt. Aega oli 20 pildi tegemiseks 44 minutit ja selle aja sisse jäi ka kindlal kellaajal tehtud sügispilt õues. Lastele meeldis väga, et võistlusest võttis osa ka õpetajate võistkond. Kui võistlus läbi, siis tehakse fotode põhjal kokkuvõte, kes oli täpsem.